« Powrót do poprzedniej strony

Jak zabezpieczyć samochód po kradzieży, żeby go odzyskać?

jak zabezpieczyć samochód, żeby go nie ukradli

Uciekaj myszko do dziury, bo Cię obedrze paser ze skóry. A skórzane fotele są w cenie. Zresztą, co nie jest cenne w aucie za kilkaset tysięcy? Wiemy, że bajkowe scenariusze lubią przechodzić do rzeczywistości i w realu zdarzają się bardzo często. Ale spokojnie, my mamy sposób na złodziejskie sztuczki. 

 

Nie musisz chować auta przed złodziejem, jeśli masz zabezpieczenie po kradzieży. Dlaczego po kradzieży, a nie przed kradzieżą? To pytanie zadaje nam wielu klientów oraz osób, które szukają na rynku najlepszego rozwiązania. Odpowiedź znajdziesz w tym artykule.

 

 

Po pierwsze: Musisz wiedzieć, że luksus to nie tylko samochód, ale także posiadanie zabezpieczenia na wypadek jego kradzieży

Nie wszystkim wiatr hula po kieszeniach, dlatego zasobność portfela wielu Polaków pozwala na śmiałe wizyty u dealerów samochodowych. Posiadanie drogiego i luksusowego samochodu to dziś norma i stanowi stały punkt programu w wielu garażach. A kiedy do pełnia szczęścia możesz wyposażyć wnętrze auta według uznania i preferencji, to  już w ogóle jesteś panem za kierownicą. Jeździmy zatem drogimi samochodami, po równie kosztownych drogach i nie czujemy, że możemy coś stracić, dopóki ktoś nam tego luksusu nie odbierze.

Po drugie: Posiadanie systemu LoJack jako zabezpieczenia daje największe poczucie bezpieczeństwa i gwarancję odzyskania samochodu, dlaczego?

Ludzie szukają dobrego systemu antykradzieżowego. My sprowadzamy ich na ziemię i mówimy gorzką prawdę, ale to najlepsze co możemy dla nich zrobić. Skąd w nas tyle pragmatyzmu? Ponieważ nie ma systemu antykradzieżowego. Jeśli złodziej chce ukraść Twoje auto, to osiągnie swój cel. Zrobi to spontanicznie, jeśli nadarzy się okazja lub zaplanuje kradzież w najdrobniejszych szczegółach. Zobacz, jak się kradnie na walizkę.

Dlatego system LoJack od zawsze jest systemem do lokalizacji pojazdów po kradzieży.

Jak (w skrócie) działa LoJack?

 • Działa sprawnie, za sprawą doświadczonego zespołu
 • Dociera wszędzie – ponieważ fale radiowe docierają zarówno pod ziemię, jak i do stalowych kontenerów i garaży
 • Lokalizuje szybko – ponieważ załoga poszukiwawcza od razu podejmuje poszukiwania 
 • Współpracuje z polską policją przy odzyskaniu pojazdów ( od ponad 20 lat)
 • Po odzyskaniu pojazdu dokonuje przeglądu technicznego modułu i ponownie go usypia

Po trzecie: Bądź mądrzejszy niż złodziej, wozak, paser – kilka słów o 3 nie (wspaniałych)

Zastanawiasz się jak to się dzieje, że złodziejowi się zawsze udaje? Sekret tkwi w sile zespołu, ponieważ złodzieje samochodów nie działają w pojedynkę. W gangu samochodowym każdy ma swoją określoną rolę, oczywiście za odpowiednią gażę. Wynagrodzenie uzależnione jest od wyników pracy, umiejętności i zaangażowania. Dobrze się domyślasz, że na czarnym rynku pracy można sporo zarobić. Traci natomiast ten, kto nie zabezpieczy pojazdu. Właściciel samochodu bez odpowiedniego systemu, w kilka sekund traci swój majątek, bo szanse na odnalezienie samochodu bez systemu radiowego są żadne. No, można powiedzieć, że znikome, ale takie przypadki można policzyć na palcach u jednej ręki. 

 

Zalety systemu lojack:

 • Moduł radiowy nie jest możliwy do zlokalizowania przez złodzieja
 • Nadajnik po zamontowaniu zostaje uśpiony
 • Moduł posiada zapasową baterię na wypadek rozmontowania przez złodziei – dlatego dalej będzie wysyłał sygnał
 • System nie śledzi kierowcy na co dzień i nie zapisuje jego tras
 • Lokalizacja samochodu w kilka godzin
 • Nikt nie zna miejsca położenia modułu
 • Odzyskanie pojazdu do 24 h, przy współpracy z policją
 • Niezagłuszona komunikacja przez zagłuszarkę
 • Amerykańska technologia, która daje 95% skuteczności
 • Doświadczenie w pracy z policją przy odzyskiwaniu skradzionych pojazdów

 

Jeśli chcesz porozmawiać o szczegółach i wiedzieć więcej, możesz zapytać o system LoJack w każdym salonie samochodowym w Polsce lub skontaktować się z nami.

INFOLINIA: (22) 196 54