« Powrót do poprzedniej strony

ODNALEZIONE BMW X5

odzyskane po kradzieży bmw x5
Marka samochodu: 
BMW X5
Miejsce kradzieży: 
Pruszków
Miejsce odnalezienia: 
Wołomin
Data kradzieży: 
04.04.2021
Data odnalezienia: 
06.04.2021

 

Szybka kradzież, transport i Twój samochód zamiast na parkingu, znajduje się w dziupli samochodowej. Po rozebraniu samochodu do szkieletu, nie ma już szans na odzyskanie swojej własności. Możesz tego uniknąć, ale musisz działać szybko i nie sam. Właściciel BMW X5 przekonał się o tym na własnej skórze.  

 

W pierwszym tygodniu kwietnia doszło do nocnej kradzieży BMW X5, znajdującego się w Pruszkowie. Kradzież nastąpiła z niedzieli na poniedziałek i właściciel pojazdu, który pracował z domu, nie od razu zauważył brak auta. Złodzieje prawdopodobnie wcześniej już upatrzyli sobie ten samochód, wiedząc, że właściciel nie korzysta z niego codziennie. Właściciel BMW X5 dopiero we wtorek rano zgłosił kradzież na policję oraz do Lojack, właściwie nie dając sobie większych szans na odzyskanie auta.

Miał jednak dużo szczęścia, ponieważ kilka godzin później, zespół poszukiwawczy zlokalizował skradziony pojazd w okolicy Wołomina. Moduł LoJack wysyłał swój sygnał z zamkniętego pomieszczenia, którym okazała się dziupla samochodowa. Po natychmiastowej interwencji policji udało się odzyskać samochód w stanie nienaruszonym.

Ponieważ moduł radiowy jest całkowicie niezagłuszalny, lokalizuje zarówno pod ziemią, jak i w stalowym kontenerze. Wykorzystuje do tego fale radiowe, które działają na określonych częstotliwościach, zarezerwowanych wyłącznie dla LoJack w Polsce. Już po zakupie nowego auta możesz wyjechać z salonu z modułem LoJack lub zamontować go u Autoryzowanego Instalatora. 

JAK LOJACK NAMIERZA SKRADZIONE POJAZDY?

Ze względów bezpieczeństwa niektóre szczegóły zdarzenia zostały zmienione.